Hakkımızda

Mumionline 7 yıldır kurumsal tedarik hizmetleri pazarında sürekli yenilikçi ve kaliteli ürün ile eş anlamlı tutuluyor.2009 yılında Avrupa Grup bünyesinde kurulan Mumionline 7000 den fazla ürün çeşitliliği ve aynı gün gönderim ile rakiplerinin arasında hızlı bir yükselişe geçmiştir.

Mumionline tüm operasyon sürecinde kurumsal sorumluluğu yerine getiriyor.Sürdürebilirlik 2009 yılından beri kurumsal stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Mumionline ,yönetilen tüm iş süreçlerinde %100 sürdürebilir bir şirket olma yolunda ilerliyor.Ürünleri ve tedarik süreçlerini sürekli olarak optimize etmektedir.Sonraki süreçlerde bu hedefe adım adım nasıl yaklaştığımızın bir özetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Arkasında durduğumuz güvenilirlik,hızlı teslimat,mükemmelliyetçi yaklaşım gibi değerlerimizi yorulmadan mazeret bildirmeden yerine getirmemiz mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.Bu sebeple sizlerle bir kaç müşterimizin mumionline hakkında ki yorumlarını paylaşmaktan gurur duyuyoruz.